#Neklusē arī Tu! kampaņa un Facebook live diskusija

Neklusē diskusija facebook

Rīt, 6.februārī, plkst. 13.30 notiks Facebook live diskusija Neklusē facebook lapā. Piedalīsies sociālā projekta #Neklusē līdzautore Marika Andžāne, psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā terapeite Gunita Kleinberga un bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs.

Skatītāji varēs uzdot savus jautājumus par sociālā projekta aktivitātēm, mērķiem un darbību, kā arī uzzināt speciālistu viedokli. Aicinām Jūs sekot līdzi, uzdot jautājumus, lai kopīgi izprastu mobingu, tā puses un kopīgi spētu to risināt un preventīvi novērst.

Sociālais projekts #Neklusē izveidots ar mērķi mazināt mobinga problēmu Latvijas skolās. Pirmais solis ikvienas problēmas risināšanā ir to atpazīt un atzīt. Tāpēc, lai parādītu problēmas mērogu, aicinājām pieaugušos iesaistīties un dalīties ar saviem pieredzes stāstiem. Mobingā ir iesaistītas trīs puses – gan tie, kuri no tā cietuši, gan arī tie, kuri darījuši pāri, gan tie, kas vērojuši. Un problēmu var risināt tikai iesaistot un izprotot visas puses.

Atzīstam savu kļūdu, pārpublicējot #Neklusē Facebook lapā Evijas Čeprovas pieredzes stāstu, kuras novērojumiem vai atziņām par mobingu nepiekrītam. To esam dzēsuši, un atvainojamies tiem, kurus tas aizskāris.

Šeit lasiet plašāku skaidrojumu no sociālā projekta #Neklusē līdzautores Marikas Andžānes un psiholoģes, kognitīvi biheiviorālās terapeites Gunitas Kleinbergas komentāru.