#Neklusē arī Tu un samazini mobingu Latvijā!

#Neklusē arī Tu un samazini mobingu Latvijā!

Ikkatram no mums ir iespēja iesaistīties, lai kopīgi spētu nodrošināt skolēniem laimīgāku dzīvi un samazināt mobingu Latvijas skolās!

Kā Tu vari palīdzēt? Zemāk ir dažas idejas, kā vari sākt īstenot pārmaiņas savā ģimenē, draugu un kolēģu vidē, skolā, kā arī kā vari atbalstīt #Neklusē, lai apmācības, mobilo lietotni un palīdzību saņemtu arvien vairāk skolēni, skolotāji un vecāki.

Lai notiktu pārmaiņas, bieži vien nav vajadzīgs daudz, tikai vēlme tās īstenot! Uzzini vairāk, kas ir mobings un kā Tu vari ieviest pārmaiņas, ja esi skolēns, mamma vai tētis, skolotājs vai darbinieks skolā

Neklusē ir sociāls projekts, tādēļ katrs EUR, ko saņemsim kā ziedojumu tiks izmantots, lai:

  • izstrādātu un nodrošinātu mobilo lietotni, caur kuru skolēni varēs ziņot par pāridarījumu un saņemt profesionālu psihologa palīdzību;
  • īstenotu apmācības skolotājiem, skolēniem un vecākiem;
  • veicinātu sabiedrības izpratni par mobinga situāciju Latvijā, risinājumiem un tā prevenciju.
Saņēmējs: Biedrība “Neklusē”
Reģistrācijas Nr.: 40008288156
Konta Nr.: LV32HABA0551046806694
Maksājuma mērķis: Ziedojums Neklusē
 
Jums ir iespēja saņemt nodokļu atvieglojumus gan kā fiziskai, gan kā juridiskai personai. Biedrībai “Neklusē” ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

Aizpildiet Neklusē aptaujas par mobingu skolēniem, skolotājiem un vecākiem Edurio platformā, lai noskaidrotu kāda situācija ir Jūsu skolā un Latvijā!

Katras skolas administrācijai, psihologam un sociālajam pedagogam būs iespēja analizēt datus pa klasēm, salīdzinot ar vidējiem rādītājiem skolā un Latvijā.

Plašāk par pētījumu: https://nekluse.lv/petijums/

Ja Jūsu skolā tiek izmantota Edurio, bet Neklusē aptaujas vēl nav aktīvas, sazinieties ar skolas administrāciju un lūdziet, lai aktivizē.

Esam uzsākuši #Neklusē mobilās lietotnes testēšanu sadarbībā ar Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija un Rīgas Valsts 3.ģimnāzija psihologiem un Rīgas Skolēnu dome skolēniem. Arī Tu vari pievienoties testēšanai un izteikt savus ieteikumus!

Kas nepieciešams, lai varētu testēt mobilo lietotni? Android telefons, e-klases pieeja, gmail.com e-pasts

Kas jādara, lai pieteiktos? Raksti Marikai marika@nekluse.lv

Pašlaik testējam Android versiju, lai jau drīzumā uzsāktu iOS izstrādi.

2020.gada janvārī-februārī īstenosim apzinātības kampaņu #Neklusē arī Tu!

Kampaņas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību mobinga problēmai Latvijā. Kampaņas ietvaros dalīsimies ar pieaugušo pieredzes stāstiem, kuri ir cietuši no mobinga, bijuši pāridarītāji vai arī vērotāji. Mēs aicināsim ikvienu dalīties ar savu pieredzi sociālajos tīklos, pievienojot #Neklusē. 

40% skolēnu, kuri ir cietuši no mobinga, nav meklējuši palīdzību. Dalies ar savu mobinga pieredzi un risinājumu, kas palīdzēja pārvarēt to, lai iedrošinātu skolēnus meklēt palīdzību! 

Ja Tev ir idejas, kas jāveic papildus, lai samazinātu un preventīvi novērstu mobingu, vai arī esi gatavs iesaistīties projektā, raksti mums nekluse@nekluse.lv!